Idziesz ze mną wirować w szaleństwie ?

Moje szaleństwo polega na tym, że to co robię nie musi mieć sensu dla nikogo poza mną. Był taki moment że musiałem zerwać ze wszystkimi stereotypami które przez lata usłyszałem i sam zbudowałem w moim umyśle. Dobrze że też przestałem się zadręczać myślami „a co powiedzą inni”. Przeszedłem przez prawdziwe piekło hejtu, i nadal szanuje ludzi i wole myśleć o nich dobrze i ciepło. Były też chwile że z mózgu zrobiłem istny olbrzymi śmietnik. Wynikało to z tego że kodowałem absolutnie wszystkie informacje i powtarzałem tylko to, kazali mi inni. Mówi się że wszyscy rodzimy się szaleni a niektórzy już tacy pozostają. Szaleństwo i wolność… o tak ! Nie uda ci się zamknąć mnie w złotej klatce !  NIEE musze mieć władze nad swoim życiem ! 

Jestem szaleńcem, można tak mnie określić, ale to nie oznacza że straciłem rozum. Jestem szaleńcem który utracił wszystko poza rozumem. 

Jestem szaleńcem który nie interesuje się polityką i innymi ważnymi rzeczami, mi już teraz wszystko jedno, jak żyje… 

Jestem szaleńcem z którego się często śmieją, bo jestem inny. Nic mi nie pozostało tylko śmiać się że wszyscy są tacy sami. Pamiętaj że tylko musisz jeść,pić, ubierać sie, reszta jest szaleństwem.

Jedynym sensownym sposobem na życie w tym świecie, to postradać rozum , zbzikować, utonąć w szaleństwie, w tym świecie pozbawionym reguł… W każdym człowieku tkwi szaleniec, który pragnie wydostać się na zewnątrz…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Atelier Thomas Gain